0%

Realizacja projektu

1

1. Badanie potrzeb

To szczegółowe konsultacje z klientem w towarzystwie kawy lub herbaty. Na podstawie tych wiadomości zostają przygotowane 2-3 wersje moodboardów (kolorystyka, wstępne materiały wyposażenia wnętrza), które przedstawiane są przy następnym spotkaniu.​

2

2. Inwentaryzacja

Inwentaryzacja danej przestrzeni wraz z wykonaniem
dokumentacji zdjęciowej lub praca na przesłanym
rzucie.

3

3. Układ funkcjonalny
i aranżacja

Przedstawienie 2-3 wersji układu funkcjonalnego przestrzeni na rzucie (ukazujący układ mebli i wyposażenia). To również idealny moment do wprowadzania przesunięć ścian działowych oraz wszelkich zmian w aranżacji wnętrza na życzenie klienta.

4

4. Koncepcja projektowa

Przejście do prac projektowych (rzuty, widoki ścian, projekty mebli na zamówienie, rysunki techniczne oświetlenia, wstępne wizualizacje z możliwością ewentualnych poprawek, zestawienie elementów użytych w projekcie wraz z ich wyceną.

5

5. Projekt techniczny

Oddanie w ręce klienta docelowe fotorealistyczne wizualizacje, kosztorys i wszystkie rysunki techniczne w skali 1:50, 1:25 w formie teczki.

6

6. Pomoc przy realizacji
projektu

Przystąpienie do zamówienia wszystkich materiałów tj. oświetlenie, meble, materiały itp. Pomoc w znalezieniu firmy oferującej specjalistyczne lub rzadziej używane materiały. Wizyty na miejscu realizacji projektu w formie nadzoru.

Strona główna     O mnie       Oferta     Realizacja projektu       Portfolio         Kontakt           EN

Dominika Janicka     INTERIOR DESIGN      +48 781080575      janicka.interiors@gmail.com